Jak naturalnie powiększyć penisa?
Jak naturalnie powiększyć penisa?

Jak naturalnie powiększyć penisa?

Kwestia wielkości penisa nurtuje wielu panów. Uważają oni, że ich męskość jest zbyt mała, wstydzą się jej, poszukują możliwości powiększenia członka. Czy słusznie? Zazwyczaj nie. Średnia wielkość penisa jest sporo mniejsza, niż ta, jaką mężczyźni oglądają na filmach erotycznych. Nie należy więc brać ich jako punktu odniesienia… Chociaż oczywiście chęć powiększenia organu, który teoretycznie jest wyznacznikiem męskości, jest w pewien sposób zrozumiała.. Pytanie tylko, czy jest to możliwe?

Czy powiększanie penisa jest możliwe?

Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca – owszem, penisa da się powiększyć i to różnymi sposobami. Niektóre z nich są chirurgiczne, inne sugerują używanie pompek powiększających do penisa, a jeszcze inne metod naturalnych. Nie można jednak liczyć na cud i niesamowity efekt, jaki często obiecują producenci pompek czy też suplementów diety na powiększanie penisa. Reklamy obiecujące przyrost rzędu 6 czy 8 centymetrów po prostu wprowadzają w błąd.
Dodatkowo przypomnijmy, że zdaniem kobiet to nie wielkość penisa jest głównym powodem satysfakcji z seksu lub jej braku…

Jak naturalnie powiększyć członka?

Przejdźmy zatem do naturalnych, sprawdzonych sposobów na powiększenie penisa.
Zacznijmy od kwestii wizualnej – penisa można bardzo skutecznie powiększyć optycznie (nie fizycznie) pozbywają się nadmiernego owłosienia łonowego. Penisa powiększy także brak „daszka na ptaszka” czyli tzw. otyłości brzusznej. Jeśli ta występuje, to niezależnie od tego, jaki faktycznie będzie miał rozmiar penis, będzie on wydawał się wizualnie mniejszy.
Ogólnie rzecz biorąc, dobra kondycja fizyczna, dbanie o swoje ciało i zrównoważona dieta pozwolą w większości przypadków na osiągniecie mocniejszych i dłuższych wzwodów, co również można uznać za naturalną metodę powiększania penisa – i zdrową.
Przejdźmy jednak do sposobów bardziej konkretnych.
Jednym z nich jest ćwiczenie mięśni kegla przez mężczyzn. Ich naprzemienne ściskanie i zwalnianie można wykonywać z powodzeniem podczas codziennych czynności, również przed telewizorem;) Pozwala to na osiągniecie dłużej trwającej i bardziej imponującej erekcji i kontroli nad wzwodem. Praktykuje to np. Johnny Sins, znany jako Łysy z Brazzers.
Jelqing z kolei to naturalna metoda powiększania penisa, która już faktycznie może dodać mu centymetrów. Jest to sposób masażu penisa – członek jest ściskany u podstawy, a dłoń przesuwa się w stronę żołędzi, jakby rozciągając penisa. Rozciąganie penisa jest trochę podobne do masturbacji, jednak nie może być wykonywane na członku w stanie wzwodu. Wymaga dużo środka nawilżającego, najlepiej lubrykantu silikonowego, i około 15-30 minut czasu dziennie, przez 2-4 dni w tygodniu. Uważa się, że na naturalna metoda powiększania penisa może być skuteczna i doprowadzić do zwiększenia członka o około 1-2 cm.

Dodaj komentarz