BDSM najpopularniejsze aktywności
BDSM najpopularniejsze aktywności

BDSM najpopularniejsze aktywności

Osoby poszukujące urozmaicenia w związku i nowych, ciekawych pomysłów na erotyczne igraszki, często kierują swoje myśli do BDSM. Słusznie, bo to bardzo ekscytująca forma zabawy, otwierająca duże pole do popisu. Zarówno osobom, które szukają czegoś naprawdę kinky i wyjątkowego, jak i tym, którym wystarczy tylko odrobina pieprzności. Tych drugich jest zdecydowanie więcej, a najczęściej próbują oni dwa rodzaje zabawy. Mianowicie:

Bondage

Czym jest bondage? To termin wpisany już w samo znaczenie skrótu BDSM – czyli Bondage, Discipline, Submission, Masochism.
Oznacza ni mniej ni więcej tylko wiązanie, krępowanie, które można wykonywać na przeróżne sposoby. Od bardzo prostych, jak związanie dłoni szarfą, po bardziej wyrafinowane, jak japońska sztuka krępowania erotycznego, shibari, do której wykonuje się miękkie linki do bondage.
Oczywiście to te najprostsze rozwiązania są najczęstsze, bo wymagają tylko pomysłu, chęci i bardzo podstawowych akcesoriów z butiku erotycznego (jak Erotino.pl). Co prawda można wykorzystać również akcesoria powszechnie dostępne w domu i np. związać dłonie partnera pończochami albo skrępować ręce partnerki za pomocą krawata. Jednak takie rozwiązania nie są zbyt polecane z uwagi na możliwość zostawiania śladów na skórze i obtarć. Profesjonalne akcesoria do krępowania są w tym względzie dużo lepsze. Prócz linek i sznurów do bondage polecić możemy też rzecz jasna produkty najbardziej klasyczne, czyli kajdanki. Dostępne są w wielu wersjach, zarówno na ręce, nogi, jak i krępujące ze sobą kończyny czy wyposażone w dodatkowe uprzęże pozwalające wiązać całe ciało. Pomysłów w tym względzie nie powinno wam zabraknąć.

Spanking

Kolejne angielskie słowo, pod którym kryje się następna z najpopularniejszych aktywności BDSM. Spanking to inaczej dawanie klapsów, które na pewno zna większość z was. Z jednej albo z drugiej strony, bo przecież spanking przyjemny jest zarówno dla osoby, która wymierza klapsy, jak i dla tej, która go dostaje.
Spanking można wprowadzić do sypialni na różne sposoby i w różnym celu. Może to być aktywność sama w sobie i jedyny punkt wieczoru, któremu poświęcicie pełną uwagę. A może to być też element gry wstępnej, delikatna zabawa, zanim przejdziecie do pełnego seksu penetrowanego. W jego czasie oczywiście również spanking znajdzie dla siebie miejsce. Klapsy, najczęściej wymierzane w pupę partnerki, to jeden z klasycznych motywów męskich fantazji. Do spankingu przydadzą wam się odpowiednie akcesoria. Packi i klapki do klapsów pozwalają sprawnie zastąpić dłoń i wymierzać odpowiednio mocne (lub lekkie) uderzenia, trafiające dokładnie w pożądane miejsce.

Dodaj komentarz