Czym jest cuckold?
Czym jest cuckold?

Czym jest cuckold?

Czy zdradę przez partnerkę można zaplanować, sprowokować i utrzymać pod kontrolą? I czy to właściwie zdrada skoro dwie strony od samego początku są świadome tego, co robią, jak to będzie przebiegało, czerpiąc przyjemność z tego typu działania? Cuckold jest formą fetyszu polegającego na czerpaniu erotycznej przyjemności z faktu, że kobieta, z którą jest się w związku, nawiązuje intymną relację z innym mężczyzną.

Cuckold – na czym polega i jak może wpłynąć na związek?

Cały proces przebiega pod czujnym okiem partnera. Zazwyczaj sam pomysł na skłonienie się ku tej formie realizacji fantazji wypływa właśnie od mężczyzny. Skąd się bierze? Seksuolodzy zauważają, że cuckold częściej uprawiany jest przez zwolenników BDSM. Partner czuje się posiadaczem kobiety, jest dumny z niej i z tego, że ją udostępnia komuś trzeciemu. Jego ego na tym etapie zostaje nadmuchane jak balon.
Model niewierności może być ściśle aranżowany przez niego od momentu, gdy wraz z Hotką (Hot Wife) dokonują selekcji potencjalnych kandydatów, po wybór stroju, bielizny erotycznej i gadżetów intymnych, które będą użyte podczas zabawy. Czasem te kwestie pozostawione zostają kobiecie.
Popęd pana ma zostać zaspokojony przez podglądanie i bierne uczestnictwo. Jest dumny ze swojej współtowarzyszki, chce się nią pochwalić, chce pokazać, że spełnia jego życzenia, ale po wszystkim wraca do niego i to z nim jest w związku.
W trakcie stosunku jego rola się zmienia, staje się rogaczem, jak potocznie sami siebie nazywają fani cuckoldu. Lubuje się niewiernością kobiety. Może uczestniczyć w spotkaniu, ale jego funkcja sprowadza się do roli widza, który nie może przyłączyć się do zabawy i aktywnie udzielać się w akcie. Ma możliwość podglądania z ukrycia lub może nasycić się obrazem płynącym z kamery, zdjęciami i relacją zdaną przez kobietę.

Szokuje i fascynuje

O tego typu układach można obecnie więcej usłyszeć i znaleźć w sieci, np. na specjalnym forum, blogu erotycznym, grupach itp. niż jeszcze kilka/kilkanaście lat temu. Czy jest już seksualnym trendem? Z pewnością budzi kontrowersje i nie każdy może wyobrazić sobie, że związek, gdzie jedno z partnerów dopuszcza się prowokowanej niewierności, może dobrze funkcjonować.
Jednak wszystko zależy od osób, które chcą w ten sposób doznawać satysfakcji i zaspokojenia. Jeżeli kryteria są jasno określone, a partnerzy rozumieją się w tej kwestii doskonale, robią to za obopólną zgodą, mają wspólne preferencje i zabawa w cuckold pozostaje spełnieniem ich fantazji, a reguły gry są jasno wyznaczone, to może ożywić związek i wprowadzić sporą dawkę ekscytacji – o czym chętnie opowiadają miłośnicy cuckoldu. Można poczytać relacje osób uprawiających kontrolowaną zdradę, którzy od lat realizują się w ten sposób. Dzielą się swoimi doświadczeniami i potrafią wyznaczyć jasne granice między seksualną grą a zaangażowaniem emocjonalnym.
Z pewnością nie jest to rodzaj seksu dla każdego i nie każdy będzie umiał poradzić sobie z uczuciami towarzyszącymi podczas aktu niewierności. Dlatego, jeśli przyjdzie Wam do głowy pomysł na zabawę w cuckold, musicie omówić dokładnie temat, przeanalizować wszelkie możliwości, mieć do siebie wielkie zaufanie, szacunek i szczerość.

Dodaj komentarz